Apie agentūrą

Susipažinkime: Havas Creative Vilnius

Havas agentūrų grupė Lietuvoje

Esame viena iš Havas grupės agentūrų.

Havas Group yra viena didžiausių pasaulyje globalių komunikacijos grupių, veikianti nuo 1835 m.

Šiandien grupė jungia virš 20 000 žmonių, dirbančių daugiau nei 100 šalių.

Lietuvoje Havas grupę sudaro šešios įvairių komunikacijos sričių agentūros, subūrusios apie 130 profesionalų, galinčių jums padėti praktiškai visais komunikacijos klausimais. 

Havas Creative Vilnius

Gali būti, mes jau esame susitikę. Dar neseniai mus galėjote pažinti IDEA VILNIUS vardu. Šiandien džiaugiamės prisijungę prie Havas agentūrų šeimos – Lietuvoje ir visame pasaulyje. Atsinešame daugelio metų darbo Lietuvoje patirtį ir naują požiūrį bei išmanymą, kurį gauname iš savo naujųjų partnerių. 

Štai keletas esminių principų, kuriais grindžiame savo kasdienį darbą.  

Strategija

Siekiame suprasti klientų verslą iš esmės. Kiekvieną darbą pradedame strateginėmis įžvalgomis. Strategiją visada paremiame skaičiais, analizėmis, tyrimais ir žiniomis apie rinkos tendencijas. Mūsų tikslas – ne „dar viena idėja”, o sprendimai, kurie padės pasiekti konkretų verslo rezultatą.

Idėjos

Pradėję nuo strateginių įžvalgų, grįžtame su keliomis kūrybinėmis koncepcijomis, kurios parodo praktinius problemos sprendimo kelius. Visada siekiame rasti kūrybinį sprendimą, kuris gali būti plėtojamas įvairiomis formomis ir sėkmingai gyvuoti įvairiuose kanaluose.

Turinys

Esame unikali kūrybos agentūra Lietuvoje, nes turime galimybę kurti turinį agentūros „viduje” – nuo interaktyvių skaitmeninių sprendimų iki fotografijos ar video. Taip mums leidžia kontroliuoti visą kampanijos rengimo procesą, taupyti klientų pinigus ir būti maksimaliai operatyviems.

Patirtis

Investuojame į savo žmones ir bendruomenę. Atidžiai renkamės naujus kolegas, siekiame, kad žmonėms agentūra taptų daugiau nei laikina darbo vieta. Džiaugiamės darbuotojais, kurie su agentūra yra daugelį metų. Visada vertiname tuos, kurie Lietuvos reklamos rinkoje turi daug patirties.

Integracija

Būdami agentūrų grupėje, turime galimybę naudoti reikiamus resursus – tiek, kiek to reikia konkrečiam projektui. Esame vienintelė iš tikro integruota agentūrų grupė Baltijos šalyse. Džiaugiamės klientais, kurie ieško ne vieno komunikacijos elemento „tiekėjo“, o partnerio, galinčio pasiūlyti platų komunikacijos sprendimų spektrą.

Digital

Esame agentūra, kuri ne tik supranta skaitmeninės komunikacijos vertę, bet ir praktiškai išmano jos principus. Nuolat mokomės ir retai siūlome reklamos sprendimus, kuriuose nebūna integruotos skaitmeninės priemonės. Visada galime pasitelkti kolegas iš kitų grupės agentūrų, tiesiogiai dirbančių skaitmeninės komunikacijos srityse.

Ieškote partnerio savo komunikacijos projektams?